עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי בנות,

לי קוראים סיגל בלומנטל נשואה + 1
מאמנת כושר אישית לנשים בהריון, ולנשים אחרי לידה.
אני עובדת באזור המרכז בעיקר.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הכתבות המומלצות שלי

3 תרגילי כושר שתוכלי לעשות עם התינוק שלך

18/10/2017 17:09
סיגל בלומנטל
כושר עם תינוקות, התעמלות עם תינוקות

בסרטון הבא, את מוזמנת ליהנות מ3 תרגילי כושר עם התינוק שלך אותםתוכלי לעשות בסלון ביתך או אפילו בפארק. כל שעלייך לעשות הוא להכין מזרן מרופדונוח לך ולילד או אפילו שטיח שיש בבית.

זה נכון, שלנשים בהריון יש מחסור מטורף בשעות שינה בגלל התינוק החמודשדואג להתעור במהלך הלילה לכן תדאגי למנף את הזמן שלך ביחד עם התינוק לטובת פעילותגופנית משותפת אשר תפעיל גם את השרירים שלך ובמקביל תהווה תעסוקה נהדרת לתינוקשלך.

3 תרגילים שתוכלי לעשות עם הבייבי המקסים שלך

שכיבות סמיכה עם ברכיים מסוכלות – עלייך לבצע שכיבות סמיכה כאשר אתמקפידה בכל ירידה לתת נשיקה לבייבי שלך ולאחר מכן לעשות בחזרה כלפי מעלה. התרגילמצוין ומחזק את הזרועות, שרירי הבטן והחזה וכמובן יוצר אינטרקציה מושלמת שלך בתוראמא יחד עם התינוק.

גשר – תרגיל מצוין המחזק את שרירי הישבן ואת הירך האחורית. שימי לבכי המדגימה בסרטון מניחה בזהירות את התינוק שלה באזור האגן ואוחזת בו. התינוק בעצםנהנה עצם המחשבה שזהו משחק (מזכיר סוג של מעלית) וכמובן משמש סוג של התנגדות,ואילו את מחזקת את השרירים בגופך.

פשיטת ירך בישיבת שש – עלייך לעלות את הרגל כלפי מעלה ממש כמובסרטון, כאשר התינוק נמצא על המזרון עם הפנים אלייך. אל תשכחי לאסוף את השיער שלאימשוך לך אותו חזק מידי. תרגיל זה מעצב את שרירי הישבן בצורה מופלאה. העובדה שהתינוקמשמש כצופה זהו דבר המגביר את האנטרקציה בין האם לתינוק.

קיימים עוד מגוון רחב של עשרות תרגילים שניתן לעשות עם התינוקות ביןאם בבית או בחוץ, בנוסף סוגי אימונים שונים כמו: יוגה עם תינוקות, תרגילי אירוביעם תינוקות, פילאטיס עם תינוקות.

המטרה של האימון היא להפעיל גם אותך האמא וגם את התינוק, כמובןשהחיבור שיש הוא מושלם כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמוש.

הכתבה נכתבה על ידי סיגל בלומנטל – מאמנת כושר אישית לנשים אחרי לידה ואחראית מקצועית בצוות גו ליידי - אימוני כושר לנשים

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: