עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

היי בנות,

לי קוראים סיגל בלומנטל נשואה + 1
מאמנת כושר אישית לנשים בהריון, ולנשים אחרי לידה.
אני עובדת באזור המרכז בעיקר.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הכתבות המומלצות שלי

אימון כושר בטרימסטר ראשון במיוחד בשבילך

19/10/2017 13:15
סיגל בלומנטל
אימון כושר בטרימסטר ראשון, כושר בהריון

בסרטון הבא, את מוזמנת לצפות בשתי בחורות מקסימות שמדגימות בזמן אמת אימוןכושר בטרימסטר ראשון. אחת מהן זוהי אנה המהממת שנחשבת לאושיית מדיה בכל הקשורלבריאות, יופי אפייה, והשנייה זוהי מאמנת הכושר ההורסת שלה. שתיהן יחד מדגימותאימון כושר בלייב עם כל המשתמע בכך, כלומר רואים אותן מתאמצות, מחייכות, מזיעותוכמובן עובדות על כל הגוף. ממש מודל לחיקוי.

חשוב ממש!!! כל אישה נבדלתמאחרת במהלך ההריון בשל היבטיים פיזיולוגיים לכן, טרם את עושה את האימון הנ"לאו אימון אחר, את חייבת להתייעץ על כך עם הרופא המטפל בך במטרה לקבל הנחיות ברורותמה מותר ומה אסור. ישנם מקרים כי חייב להישמע להוראות הרופא בשל ההגבלות הרפואיות,ולכן במקרה הזה הסרטון לא בהכרח רלוונטי עבורך.

אימון כושר לדוגמא בזמן טרימסטר ראשון

הרמות ברכיים לחזה עם סגירת ידיים – עלייך להרים את הברך לכיווןהחזה, עם תנועת "פרפר" בידיים ולהוריד את הסרך חזרה למטה בצורה איטית.התרגיל מעלה את הדופק ועובד על שרירי ה CORE MUSCLES במקביל (חשוב מאוד לשמירה על חגורת בטן יציבה וחזקה).

מכרעים עם לחיצת חזה – עלייך להיכנס למצב של מכרע רגיל, ובזמן עלייהלבצע לחיצה עם הידיים. תרגיל שמעלה את הדופק ועובד על הרגליים והישבן. חשוב מאוד!!אם את מרגישה חוסר שיווי משקל עדיף שתעשי את התרגיל כשאת אחזת במשהו (כיסא, ארון,דלת) וכמובן לדאוג שהדופק לא יהיה גבוה מידי.

פלייה סקוואט – תרגיל מעולה למקרבי הירך, עלייך לבצע את הסקואט הרגילעם פישוק ברגליים ותוך כדי שאת מקפידה שהאצבעות "יצביעו" החוצה. תרדימעט למטה ותעלי בחזרה, תוך שאת מקפידה לשמור על גו זקוף ולהוציא אוויר בכל ירידהלמטה.

תרגילי נשימות לריצפת האגן – מעין גילגול אגן בעמידה ממש כמו שהןמציגות בסרטון. עלייך להחזיק כמה שניות את הבטן ואז לשחרר. (תרגיל זה מצריך תרגולכדי לבצע אותו 100% נכון).

סקוואט עם פשיטת ירך – עלייך לבצע את תרגיל הסקוואט הרגיל עם פשיטהבירך בזמן עלייה (יישור של הרגל לאחור). תרגיל המחזק את שרירי העכוז והרגליים שלךואף מעלה את הדופק.

בעמידת שש הרחקת יד ורגל נגדית – עלייך להיכנס לעמידת שש (שורש כףהיד אל מול קו הכתפיים, והברכיים בקו של האגן). לאחר שהתמקמת נכון, עלייך להרים אתיד שמאל ובמקביל את רגל ימין ולהיפך. בהתחלה זה ירגיש לך סופר לא יצב, אבל לאחרכמה תרגולים – את תהיי מקצוענית.

שכיבות סמיכה במנח של עמידת שש – את נשארת כמעט באותו מנח, ומבצעתשכיבות סמיכה בצורה איטית. עלייך להקפיד להוציא אוויר בזמן עלייה, לרדת עד לאן שאתיכולה וקחי בחשבון שתרגיל זה מחזק מאוד את הזרועות, החזה והבטן שפועלת כמייצבתלתרגיל.

פשיטת ירך בעמידת שש – עלייך ליישר את הרגל לאחור (עדיפות בפלקס) תוךשאת מעלה ומורידה את הרגל. תרגיל שעובד בצורה טהורה על הישבן שלך.

>>>אם ברצונך למצוא כתבות נוספות על ספורט בהריון כנסי לכאן

>> מומזנת לקרוא עלינו יותר כאן גו ליידי - כושר לנשים בגוגל פלוס

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: